Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home/transspeed24/likwidacjamieszkan.pl/wp-includes/plugin.php on line 600

Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/transspeed24/likwidacjamieszkan.pl/wp-includes/plugin.php on line 600
Likwidacja lokali Katowice | Likwidacja Mieszkań
Biuro Obsługi Klienta
Zadzwoń: 536 086 086 kontakt@transportkatowice.pl
Likwidacja lokali Katowice

Oferujemy kompleksowe usługi likwidacji lokali oraz wywozu zbędnych przedmiotów.

Wykwalifikowana kadra i nowoczesne zaplecze techniczne

Działając nieprzerwanie od 1996 roku, doskonale poznaliśmy Państwa potrzeby w zakresie przeprowadzek, transportu mienia i likwidacji lokali. Służymy naszym doświadczeniem, wykwalifikowaną kadrą oraz nowoczesnym parkiem maszynowym podczas opróżniania i likwidacji lokali Katowice, przed ich wynajmem i sprzedażą, a także w każdym innym przypadku, w którym chcą Państwo szybko i sprawnie pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów w zgodzie z ochroną środowiska.

Bogata oferta

Naszym Klientom zapewniamy szeroką ofertę usług, obejmującą:

 • likwidacje lokali komercyjnych, firm i biur Katowice,
 • likwidacje mieszkań i domów,
 • likwidacje pomieszczeń gospodarczych, w tym garaży, strychów, piwnic, komórek i zapleczy.

W zależności od Państwa potrzeb, opróżnianiem lokalu możemy zająć się kompleksowo lub realizując jedynie część usług, w zakres których mogą wejść:

 • segregowanie mienia,
 • pakowanie mienia,
 • demontaż wyposażenia,
 • zniesienie mienia,
 • załadunek i wyładunek mienia z pojazdów transportowych,
 • zabezpieczenie mienia na czas transportu,
 • prace porządkowe na miejscu,
 • transport mienia we wskazane miejsce bądź na wysypisko śmieci lub do zakładu utylizacji.

Pełne bezpieczeństwo

Przed każdym zleceniem podpisujemy umowę, która określa zakres prac i inne, istotne warunki współpracy, w tym klauzulę poufności, na mocy której możemy zająć się przewozem dokumentów o określonym stopniu tajności.

Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OCP, a także dysponujemy sprzętem i urządzeniami do bezpiecznego demontażu, znoszenia, załadunku i przewozu przedmiotów nietypowych i wielkogabarytowych, takich jak szafy serwerowe, sejfy czy archiwa.

Działamy zgodnie z Ustawą o odpadach z dnia 27 kwietnia 2001 r., co dokumentuje Decyzja nr 115/O/2010, dotycząca transportu odpadów komunalnych, wydana dla Trans-Speed przez Prezydenta Miasta Katowice.

Profesjonalne wsparcie

Świadomi faktu, że przeprowadzki czy likwidacje firm mogą wprowadzić chaos w codziennej pracy przedsiębiorstwa, zapewniamy pełne wsparcie w zakresie planowania, organizacji i realizacji likwidacji lokalu. Nasi specjaliści pomogą w optymalnym doborze rozwiązań, terminów oraz sposobów sprawnej, zajmującej jak najmniej czasu likwidacji biura czy innych pomieszczeń i nieruchomości komercyjnych.

Wszystkie powierzane nam przedmioty, w tym wartościowe, przeznaczone czy do przewiezienia w inne miejsce lub wyrzucenia, odpowiednio segregujemy i umieszczamy w oznaczonych opakowaniach. W przypadku, gdy to Państwo zajmują się pakowaniem dobytku, oferujemy wsparcie merytoryczne w sprawnej realizacji tego zadania.

Wszystkim naszym Klientom bezpłatnie wypożyczamy plastikowe pojemniki transportowe, a także zapewniamy dostęp do szerokiej gamy kartonów przeprowadzkowych i materiałów zabezpieczających, takich jak folie, taśmy i pasy mocujące, które również mogą przydać się podczas pakowania mienia w trakcie likwidacji lokalu.

Atrakcyjne ceny i indywidualna wycena

W trosce o świadczenie usług najwyższej jakości, dostępnych w przystępnych cenach, zapewniamy indywidualną wycenę każdego zlecenia. Podczas wyceny bierzemy pod uwagę zakres zamawianych prac, ilość i gabaryty mienia oraz usytuowanie i warunki architektoniczne lokalu.

Zainteresowanych poznaniem szczegółów i otrzymaniem indywidualnej oferty, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta Trans-Speed:

tel.: 502-793-392

kontakt@transportkatowice.pl

Przygotowanie wyceny likwidacji lokalu Katowice, jak również innych usług z naszej oferty, jest całkowicie niezobowiązujące.

Działamy w Twoim mieście!

Likwidacje lokali prowadzimy głównie na Śląsku, w następujących miastach: Katowice, Mikołów, Będzin, Tychy, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Bytom Chorzów, Imielin, Jaworzno, Lędziny, Łaziska Górne, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Bieruń, Czeladź i okolice.

Firma godna zaufania

Zaufały nam już setki Klientów – osób prywatnych, firm i instytucji państwowych, a pozytywne opinie o naszej firmie potwierdzają otrzymane Referencje.