Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home/transspeed24/likwidacjamieszkan.pl/wp-includes/plugin.php on line 600

Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/transspeed24/likwidacjamieszkan.pl/wp-includes/plugin.php on line 600
Likwidacja mieszkań Katowice | Likwidacja Mieszkań
Biuro Obsługi Klienta
Zadzwoń: 536 086 086 kontakt@transportkatowice.pl
Likwidacja mieszkań Katowice

Oferujemy kompleksowe usługi transportowe, w zakres których wchodzą przeprowadzki, transport mienia oraz likwidacja mieszkań. Katowice oraz inne miasta GOP to główne obszary, w których na co dzień świadczymy nasze usługi.

Kiedy warto zamówić profesjonalną usługę likwidacji?

Krótko mówiąc: gdy tylko jest to potrzebne. W życiu każdego z nas pojawiają się dziesiątki sytuacji, kiedy stajemy przed koniecznością posprzątania i uporządkowania całkiem sporych ilości różnych przedmiotów. Nie zawsze mamy na to siły, możliwości, a nawet ochotę. Skorzystanie z pomocy fachowców, zawodowo zajmujących się opróżnianiem i likwidacją lokali, pozwoli oszczędzić nie tylko cenny czas, ale też i nerwy.

Nasi Klienci najczęściej korzystają z usługi likwidacji mieszkań Katowice w sytuacjach:

 • planowanej przeprowadzki,
 • zakupu nowych mebli i urządzeń oraz potrzeby pozbycia się tych starych i zbędnych,
 • zamiaru uporządkowania wyposażenia mieszkania, domu lub dowolnych pomieszczeń gospodarczych,
 • wynajmu mieszkania nowym lokatorom,
 • potrzeby opróżnienia i/lub likwidacji lokalu z uwagi na śmierć krewnego.

Chcę szybko opróżnić mieszkanie. Czy mogę na Was liczyć?

Tak, naturalnie. Terminowość i szybkość realizacji są dla nas priorytetami. Dysponujemy ładownymi samochodami oraz zestawem profesjonalnych urządzeń i sprzętów, dzięki którym opróżnianie lokalu odbędzie się sprawnie i możliwie jak najszybciej. Liczba pracowników wykonujących powierzone prace jest optymalnie dobrana do wielkości lokalu, ilości pomieszczeń i znajdujących się w nich przedmiotów oraz do łącznego zakresu zlecenia.

Co robicie z niepotrzebnymi meblami, sprzętami i urządzeniami?

W zależności od zakresu zamówionej usługi – częściowej lub kompleksowej – możemy podjąć się następujących zadań:

 • segregowanie mienia,
 • pakowanie mienia,
 • demontaż wyposażenia,
 • zniesienie mienia,
 • załadunek i wyładunek mienia z pojazdów transportowych,
 • zabezpieczenie mienia na czas transportu,
 • prace porządkowe na miejscu,
 • transport mienia we wskazane miejsce bądź na wysypisko śmieci lub do zakładu utylizacji.

Czy niepotrzebne rzeczy legalnie trafią na wysypisko?

Tak. Działamy na podstawie Decyzji nr 115/O/2010, dotyczącej transportu odpadów komunalnych, zgodnie z Ustawą o odpadach z dnia 27 kwietnia 2001 r., wydanej dla Trans-Speed przez Prezydenta Miasta Katowice.

Po każdorazowym wywiezieniu odpadów na wysypisko śmieci lub do zakładu utylizacji opłacamy składowanie odpadów oraz uzyskujemy kartę przekazania odpadów.

Nie wiem, jakie przedmioty znajdują się w lokalu. Co jeśli traficie na rodzinne pamiątki, ważne dokumenty itp.?

Czy to opróżniając własne mieszkanie czy też lokal zmarłej, bliskiej osoby, czasami nie wiemy, na co dokładnie w nim trafimy. Rzeczywiście, podczas sprzątania można odnaleźć cenne rodzinne pamiątki, zdjęcia, ulubione zabawki z dzieciństwa, pieniądze, dokumenty lub przedmioty, które z różnych przyczyn lepiej zachować lub dokładnie przemyśleć, czy na pewno warto je wyrzucać.

Przed realizacją usługi dokładnie omawiamy sytuację lokalu z Klientem i jeśli podczas segregacji przedmiotów trafimy na te, którym naszym zdaniem warto jeszcze się przyjrzeć, odkładamy je do osobnego pojemnika, a następnie konsultujemy z Klientem zakres czynności, jakie mamy podjąć.

Czy Waszym pracownikom można w pełni zaufać?

Oczywiście. Jesteśmy świadomi, że likwidacje mieszkań Katowice nie zawsze należą do czynności przyjemnych; często potrafią przywołać wspomnienia i wycisnąć wiele łez. Nasi pracownicy to najlepsi specjaliści, posiadający szeroką wiedzę i doświadczenie oraz cechujący się wysoką kulturą osobistą i biznesową.

Aby dowiedzieć się, co o naszej firmie i świadczonych usługach sądzą inni, zapraszamy do zapoznania się z wystawionymi nam Referencjami.