Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home/transspeed24/likwidacjamieszkan.pl/wp-includes/plugin.php on line 600

Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/transspeed24/likwidacjamieszkan.pl/wp-includes/plugin.php on line 600
O firmie | Likwidacja Mieszkań
Biuro Obsługi Klienta
Zadzwoń: 536 086 086 kontakt@transportkatowice.pl
O firmie

Trans-Speed

Firma Trans-Speed istnieje na polskim rynku od 1996 roku. Realizujemy kompleksowe usługi przeprowadzkowe, transport mienia oraz likwidacje lokali.

Likwidacje lokali przeprowadzamy zgodnie z Decyzją nr 115/O/2010, dotyczącą transportu odpadów komunalnych, wydaną dla Trans-Speed Wojciech Mieszczok przez Prezydenta Miasta Katowice, oraz Ustawą o odpadach z dnia 27 kwietnia 2001 r.

Firma godna zaufania

W Trans-Speed wdrożyliśmy szereg strategicznych rozwiązań, które decydują o jak najlepszym poziomie współpracy z naszą firmą. Od początku działalności stawiamy na najwyższą jakość usług, profesjonalną obsługę oraz kompleksową, elastyczną ofertę i atrakcyjne ceny.

Wieloletnie doświadczenie i tysiące zrealizowanych z sukcesem usług pozwoliły nam zdobyć pozycję lidera branży TSL na Śląsku oraz zaufanie wielu Klientów instytucjonalnych, biznesowych i indywidualnych.

Opinie o realizowanych przez nas usługach potwierdzają pełne pozytywnych słów referencje, wystawiane przez wciąż rosnące grono naszych Klientów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy.